Baseinu un SPA koncepciju izstrāde

Ikdienas steigā un darbos bieži aizmirstam parūpēties par sevi. Atpūta un laiks ar ģimeni paliek brīvdienām, bet visas rūpes darbdienām, jo saspringtajā ikdienā neatliek laika doties ārpus mājās, kur baudīt atpūtu un relaksāciju.

Tad kādēļ SPA apmeklējumu baudīt ik pa laikam, apmeklējot SPA centrus, ja ir iespēja ierīkot privātu SPA savās mājās? Privāts SPA pēc SPA koncepcijas izstrādes un tā realizēšanas paliek par viegli realizējamu mājās sastāvdaļu. Šāds mājas SPA ne tikai pievieno vērtību jūsu īpašumam, bet arī rada iespēju baudīt saunu vai pirti sev un ģimenei vēlamā laikā. Kā arī ļauj pievienot savai un bērnu ikdienai veselīgu peldi baseinā. Mūsu pieredzējušie speciālisti palīdzēs ar SPA koncepcijas izstrādi, lai arī kādi būtu jūsu sapņi, ieceres vai idejas.

Kā notiek koncepciju izstrāde?

Izstrādāt koncepciju savam SPA ir daudz vienkāršāk nekā varētu šķist sākumā. Viss sākas ar ideju, pārējo mēs realizēsim, piedāvāsim un atradīsim jums piemēroto risinājumu, kas atbildīs jūsu vajadzībām. Sadarbojamies ar augsta līmeņa ražotājiem no Itālijas, Somijas, Vācijas un Spānijas, kas gadu garumā ir pierādījuši sevi ārzemju tirgū un nav likuši vilties mūsu klientiem.

Mūsu komanda izstrādās koncepciju jūsu mājas SPA, neatkarīgi no tā, vai jūsu īpašums jau ir pabeigts un tā celšanas laikā jūs neierēķinājāt vietu saunai vai baseinam. Konsultēsim par pareiza baseina, pirts vai jebkāda cita ūdens atpūtas un relaksācijas izstrādi jūsu īpašumā, kopīgi izveidojot īpaši jums izgatavotu projektu, kurā iekļausim visas jūsu vēlmes.

SPA un baseinu apkope

Pēc kopīgas SPA koncepcijas izstrādes un uzstādīšanas jūsu mājoklī, mēs labprāt ar jums turpināsim sadarbību. Piedāvājam mājas SPA un baseinu apkopi jebkurā diennakts laikā. Vairāk par to jūs varat lasīt šeit. Kā arī palīdzēsim jums rūpēties par mājas SPA un baseinu, vienmēr sniedzot vajadzīgo konsultāciju un ieteikumus, lai jūsu SPA un baseins kalpotu vēl ilgus gadus. Pie mums atradīsiet arī vajadzīgos aksesuārus kopšanai un ikdienas uzturēšanai. Nodrošinām arī pilnu garantijas servisu, kā arī labāko pēcgarantijas servisu.

Mūsu realizētie projekti

Sadaļā objekti aicinām jūs iepazīties ar dažādiem mūsu realizētiem projektiem. Katrs no tiem kalpo citai nozarei un katrs ir ar citām prasībām un vajadzībām. Iespējams, pat esat apmeklējis kādu no mūsu pelbaseiniem vai saunām.

No ieceres līdz realizācijai ir viens zvans / e-pasts. Gaidīsim jūsu ziņu, lai kopīgi radītu perfektu atmosfēru jūsu mājās, vai īstenotu jūsu ieceri par komerc tipa baseina, ūdens atrakciju parka izveidi.

4SPA Logo

Kontakti:

Baseinu ķīmija

+371 26149144
[email protected]

Tehniskie jautājumi

+371 25155870
[email protected]

Baseinu projektēšana

+371 29366743