Nerūsējoš tērauda baseins SPA serviss

Profesionāls serviss Jūsu baseinam, SPA, saunai, pirtij

“SPA Servisa centrs” – jauns, mūsdienīgs uzņēmums

Uzņēmumu dibināja sava amata profesionāļi, kuriem jau bija ilgadīga pieredze baseinu, SPA un citu ūdens procedūru vietu uzstādīšanā un apkopē.

Izveidojot uzņēmumu, ideja bija un ir nodrošināt klientu apkalpošanu kvalitatīvāk, ātrāk, elastīgāk.

Mēs apzināmies ka baseinu, SPA un citu ūdens procedūru vietu profesionāla uzstādīšana un pilna servisa apkalpošana uzliek lielu atbildību. Profesionālisms ir mūsu darbības pamatu pamats.

“SPA Servisa centrs” piedāvā baseiniem, SPA, saunām un pirtīm tikai pašu labāko. Mēs sadarbojamiem ar augsta līmeņa ražotājiem Itālijā, Somijā, Vācijā.

Tikai profesionāls relaksācijas vietu serviss ļaus Jums bez problēmām atpūtieties no ikdienas steigas un stresa relaksējoties Jūsu pirtī, saunā vai baseinā. Ūdens procedūras atbrīvos Jūsu prātu un ķermeni, palīdzēs atjaunot spēkus un rast harmoniju.

Metāla karkasa baseins. SPA servisa centrsMetāla karkasa baseins. SPA servisa centrsMetāla karkasa baseins. SPA servisa centrsMetāla karkasa baseins. SPA servisa centrsMetāla karkasa baseins. SPA servisa centrsMetāla karkasa baseins. SPA servisa centrsĀra peldbaseins Iecavā  SPA servisa centrs


Kontakti:

Baseinu ķīmija

+371 26149144
[email protected]

Tehniskie jautājumi

+371 26333250
+371 25155870
[email protected]

Baseinu projektēšana

+371 29366743