Kopš 2014. gada SPA servisa centrs palīdz klientiem no visas Latvijas realizēt ieceri par baseina ierīkošanu. Sadarbojoties ar labākajiem Spānijas, Itālijas, Somijas un Vācijas ražotājiem, mēs piedāvājam baseinu celtniecību, unikālu ūdens procedūru vietu (SPA) ierīkošanu, nepieciešamā aprīkojuma tirdzniecību un visa veida ūdens konceptu apkopi.

Piedāvājam skimmeru, pārplūdes baseinus, betona baseinus, kā arī koka baseinus, kurus viegli salikt mājas apstākļos. Sadarbojamies ar dažādiem ražotājiem, lai katram klientam varētu sagatavot vislabāko risinājumu un spētu nodrošināt pilnu servisu garantijas kā arī pēc garantijas laikā ar oriģinālajām rezerves daļām.Pēc baseinu un SPA centru ierīkošanas palīdzēsim arī ar to apkopi. Ja ir noslēgts apkopes līgums, esam gatavi izsaukumiem pat diennakts tumšajā laikā! Strādājam gan ar uzņēmumiem, gan individuāliem klientiem. Mums vienmēr ir bijusi svarīga kvalitāte, tāpēc lielu uzmanību pievēršam klientu vajadzībām. Esiet droši - neatkarīgi no apstākļiem, mēs atradīsim jums vispiemērotāko risinājumu!

Ventspils peldbaseins, SPA servisa centrs rekonstrukcija


Pakalpojumi

Bez SPA centru un baseinu ierīkošanas, apkopes, mēs piedāvājam arī virkni citus pakalpojumus. Pie mums ir iespējams iegādāties visu nepieciešamo baseina aprīkojumu, aksesuārus, turklāt neateiksim, ja vēlēsieties, piemēram, ierīkot pirti! Mēs esam patiesi profesionāļi baseinu lietās.

 

                      БАССЕЙНЫ

                                      ГИДРОМАССАЖНЫЕ СПА-БАССЕЙНЫ
 

   ДИЗАЙН

  ОБСЛУЖИВАНИЕКОНТАКТНАЯ ИНФОРМАЦИЯ:

ХИМИЯ ДЛЯ БАССЕЙНОВ

+371 26149144
[email protected]

Технические вопросы

+371 26333250
+371 25155870
[email protected]

Дизайн бассейнOB

+371 29366743

Реализованные проекты:

 spa-servisa-centrs "Пляжный аквапарк" Вентспилса

"Пляжный аквапарк" Вентспилса


spa-servisa-centrs ПЛАВАТЕЛЬНЫЙ БАССЕЙН "HOTEL SIGULDA"

ПЛАВАТЕЛЬНЫЙ БАССЕЙН "HOTEL SIGULDA"


spa-servisa-centrs НАРУЖНЫЙ БАССЕЙН В ЧАСТНОМ ДОМЕ

НАРУЖНЫЙ БАССЕЙН В ЧАСТНОМ ДОМЕ