Baseina telpas klimata kontorle

Lai baseina telpā vienmēr būtu patīkama vide un atmosfēra, mēs piedāvājam klimata kontroles iekārtas. Tās palīdzēs kontrolēt tādus svarīgus  faktorus kā, piemēram, gaisa mitrums, ūdens un telpas temperatūra u.c.

Kāpēc ir svarīgi regulēt klimatu baseina telpā?

Baseins ir lieliska vieta, kur ikkatrs var atpūsties no ikdienas darbiem un steigas. Tieši tāpēc daudzi sapņo par savu baseinu, kur varētu atpūsties pēc garas un nogurdinošas darba nedēļas, vai, piemēram, uzlādēties dienai no rīta nopeldoties. Parasti cilvēki labprāt izvēlas ierīkot tieši iekštelpu baseinu. Tā galvenā priekšrocība ir fakts, ka izmantošanu neietekmē laikapstākļi. Līdz ar to, baseinu ir iespējams izmantot visu cauru gadu. Taču iekštelpu baseina ierīkošana iekļauj sevī ne tikai paša baseina celtniecību, bet arī tam piemērotu aksesuāru un iekārtu izvēli. Lai baseina telpā vienmēr būtu patīkama vide un atmosfēra, mēs piedāvājam klimata kontroles iekārtas. Tās palīdzēs kontrolēt tādus svarīgus  faktorus kā, piemēram, gaisa mitrums, ūdens un telpas temperatūra u.c. Tieši atbilstošas klimata kontroles ierīces rada nepieciešamu gaisotni un palīdz baseinam pildīt tā galvenās funkcijas.

Baseina telpas mitruma regulēšana

Viens no svarīgākajiem faktoriem, kas nodrošina patīkamu uzturēšanos baseina telpā, ir gaisa mitrums. Publiskajiem baseiniem ir konkrēti ūdens un telpas temperatūras un gaisa mitruma standarti, kuriem noteikti vajadzētu sekot līdzi. Šīs rekomendācijas būtu ieteicams ievērot arī privātajos iekštelpu baseinos. Maksimālais gaisa mitrums, kas pieļaujams baseina telpā, ir 85%, bet iesakām gaisa mitrumu baseina telpā nodrošināt 40-50% robežās, lai gaiss telpā nekļūtu smacīgs. Šī rādītāja paaugstināšanās telpā izraisa ne tikai mēbeļu un iekārtu bojāšanos, bet arī veselībai bīstama pelējuma veidošanos. Tieši tāpēc baseina gaisa mitrumu noteikti vajadzētu regulēt. Šim nolūkam ir paredzēts mitruma savācējs jeb tā saucamais gaisa sausinātājs. Tam ir pavisam vienkāršs darbības princips – ar ventilatora palīdzību gaiss no telpas tiek virzīts uz iztvaicētāju. Tur gaiss kļūst vēsāks un no tā kondensējas mitrums. Mitrums nonāk kanalizācijā, bet elpošanai piemērotāks gaiss atpakaļ telpā. Mēs piedāvājam Heatstar gaisa mitruma savācējus.

Baseina ūdens temperatūra

Vēl viens svarīgs faktors, kuram baseina īpašniekiem noteikti vajadzētu pievērst uzmanību, ir baseina telpas un ūdens temperatūra. Telpas temperatūrai ir jābūt par 1 –3 ºC augstākai nekā baseina ūdens temperatūrai. Lai panāktu nepieciešamo gaisa temperatūru, mēs iesākam nodrošināties ar atbilstošām apkures iekārtām un piemērotu gaisa kondicionieri. Savukārt baseina ūdens temperatūras regulēšanai ir paredzēti siltummaiņi un ūdens dzesēšanas iekārtas.

Baseina ūdens apsilde

Siltummaiņi nodrošina baseina ūdens apsildi. Mēs piedāvājam dažādus siltummaiņi no mūsu labākajiem sadarbības partneriem. Lai izvēlētos tieši jūsu baseinam atbilstošu siltummaini, ir jāņem vērā dažādi faktori, piemēram, peldbaseina lokācija, veids, vēlamā temperatūra, tilpums, siltumnesēja jauda u.c. Izvērtējot visus šos faktorus, mūsu komanda palīdzēs izvēlēties tieši jūsu situācijai atbilstošu siltummaini ūdens uzsildīšanai.

Baseina ūdens atdzesēšana

Lai uzturētu zemāku baseina ūdens temperatūru, ir ieteicams izmantot speciālas ūdens dzesēšanas iekārtas. Kā jau mums saka priekšā iekārtas nosaukums – ūdens dzesētājs atdzesē ūdeni līdz vēlamajai temperatūrai. To darbības princips ir ļoti līdzīgs telpu kondicionieru principam, tāpēc to uzstādīšana ir salīdzinoši vienkārša. Ūdens dzēšanas iekārtas tiek bieži izmantotas pirts zonās, lai radītu tā saucamo “auksto baseinu”. Dzesēšanas iekārtas jums palīdzēs baudīt patīkami vēsu peldi jebkurā laikā un vietā.