Baseinu apkope

Veicam baseinu un SPA apkopi, piedāvājot katram klientam individuālu darbu grafiku,  labāko risinājumu un pilnu servisu garantijas un pēc garantijas laikā ar oriģinālajām rezerves daļām.

Baseina ieziemošana

Baseinu noteikti jāieziemo vēl pirms salnām!

Biežākās kļūdas, ko pieļauj baseinu ieziemošanā : baseinā atstāts nepareizs ūdens līmenis vai pilnīga baseina iztukšošana!

Sagatavojām vienkāršu baseina ieziemošanas aprakstu, ko var veikt soli pa solim.

Pirmais solis.

Iztīra baseinu: ar baseina putekļusūcēju izsūc baseina grīdu. To var izdarīt gan ar rokas putekļusūcēju, gan ar robotu. Šo soli var arī izlaist, jo arī ziemas laikā baseinā sabirst netīrumi un atziemojot baseinu parasti veic baseina ģenerāltīrīšanu.

Otrais solis.

Pazemina ūdens līmeni baseinā un šai brīdī izskalo arī kvarca smilšu filtru. Ūdens pazemināšanas līmenis ir atkarīgs no baseina veida. Būtiskākais, kas jāņem vērā, ūdeni nolaiž 10-15 cm zem skimmera un pārplūdes baseina malas. Ja baseina padeves sprauslas ir apmēram 50-60cm zem ūdens līmeņa, tad ūdens līmenis ir jāpazemina 10 cm zem ūdens padeves sprauslām. Ūdens padeves sprauslas jāatbrīvo no ūdens izsūcot ar putekļusūcēju vai izpūšot ar kompresoru.

Kad šis solis ir izdarīts, sprauslās ieber sāli, aizskrūvē ar speciālo korķi un paceļ ūdens līmeni atpakaļ 10-15 cm zem skimmera vai pārplūdes ūdens malas. Skimmera baseinam skimmerī pēc caurules atbrīvošanas no ūdens ieber sāli un ieskrūvē speciālo skimmera pontonu. Pārplūdes baseinam ir svarīgi ar gumijas korķi aiztaisīt pārplūdes kolektorus, lai ūdens netiktu iekšā caurulēs.

Trešais solis.

Pārējo detaļu ieziemošana. Gaismas elementus, lai tie netiktu saspiesti ūdenim sasalstot, izskrūvē ārā un nolaiž uz baseina grīdas. Otra iespēja, aizlikt gaismas elementam priekšā speciālu pontonu.

Noskrūvē un izceļ arī trepes un citus elementus, ja tādi ir. Ja baseinam ir automātiskais pārklājs, to ietin un atstāj zem ūdens. Ja pārklājs nav automātiskais, to satin, aptin ar plēvi. Ieteicams pārklāju novietot sausā vietā uz ieziemošanu.

Ceturtais solis.

Baseinā pa diagonāli saliek baseina pontonus, kas pasargā baseinu no ledus kaitējuma.

Protams, šo visu var uzticēt arī mūsu meistariem ar pieredzi. Zvaniet +26149144 un mēs ieziemosim jūsu baseinu!

Daži padomi baseina aprūpei

  • Veiciet baseina grīdas tīrīšanu ar vakuuma birsti ne retāk kā reizi mēnesī, bet pie lielākas noslodzes nepieciešams to darīt reizi nedēļā.
  • Vienmēr uzturiet baseina ūdens pH līmeni optimālu (7,2-7,8 pH). Tad dezinfekcijas ķīmijas patēriņš būs stipri mazāks.
  • Skalojiet baseina smilšu filtru ne retāk kā reizi nedēļā.
  • Nevajag baidīties pēc intensīvākas baseina lietošanas (piemēram baseina ballītes) baseinam veikt dezinfekcijas šoku (īslaicīgi paaugstināt dezinfekcijas šķīduma koncentrāciju ūdenī).
  • Neaizmirstiet sekot līdzi ūdens līmenim baseinā. Ūdenim jābūt vismaz līdz skimmera (seperātora) rāmīša pusei.
  • Neaizmirstiet savlaicīgi iztīrīt skimmera groziņus.