Mūsu darbi

Aplūko mūsu realizētos projektus. Veicam gan privātu, gan publisku baseinu ierīkošanu un projektu izstrādi. Pēc projekta realizācijas piedāvājam nodrošināt arī jūsu jaunā peldbaseina apkopi un uzturēšanu.

SPA zona privātmājā Jūrmalā

Baseina jaunbūve kura veidota kā atseviška spa māja, kurā izbūvēts pārplūdes baseins un pirts. Baseina ieklājums Renolit Touch Prestige, Roldeck žalūzija, Hugo Lahme detaļas, Dryden Daisy® filtrēšanas sistēma. Baseina telpas klimatu un mitrumu savākšanu nodrošina Heatstar klimata iekārta.

Sauna izbūvēta izmantojot Saunaboard ozolkoka paneļus un Latvijā speciāli veidotu malkas krāsni. Darbi veikti 2022 gadā.

Dizains: Krišjānis Majevskis Decaso Studio

Pirts Hotel Wolmar Valmierā

Renovācija spa vannai un pirtij. Vecās akrila vannas demontāža un pārbūve izveidojot XPS putupolistirola korpusu, kurš izflīzēts ar Trend mozaīkas apdari. Pirtī nomainītas lāvas, novaskotas sienas un atjaunots apgaismojums.

Wolmar Hotel

SPA zona privātmājā Upesgrīvā

Tvaika pirts un saunas projektēšana un izbūve. Darbi veikti 2021. gadā.

Baseins un SPA zona privātmājā Baltezerā

Baseina un spa zonas ierīkošana. Izbūves darbi veikti 2021. gadā.

Baseina ierīkošana privātmājā Kaltenē

Baseins, spa zona un tvaika pirts atrodas atsevišķā mājā, kas projektēta relaksācijai. Skimmera baseina projektēšana, izbūve, kā arī baseina ilgtermiņa apkope. Darbi veikti 2020. gadā.

Metāla karkasa baseina renovācija privātmājā Iecavā

Āra skimmera baseina renovācija: baseina ieklājuma maiņa, plastmasas detaļu nomaiņa uz metāla. Baseina ilgtermiņa apkope. Darbi veikti 2020. gadā.

RTU Ķīpsalas peldbaseins

50m baseina ieklājuma maiņa un baseina renovācija. Darbi veikti 2018. gadā.

Pārplūdes baseins privātmājā Rīgā

Baseina izbūve, aprīkojuma montāža un ierīkošana.