Baseinu nojumes

Mēs piedāvājam dažāda veida nojumes no labākajiem un atpazīstamākajiem zīmoliem. Pieejamas dažādu cenu kategoriju baseinu nojumes – budžeta klases un ekskluzīvas.

Baseinu nojumes

Piemājas baseins ir lieliska vieta, kur atpūsties karstā vasaras dienā vai sarīkot jautru ballīti draugu lokā. Gluži kā jebkurš cits baseins, arī āra baseins ir pienācīgi jākopj.

Izplatītākās āra baseinu problēmas

Iespējams, viena no lielākajam un izplatītākajām problēmām, ar kuru nākas saskarties āra baseinu īpašniekiem, ir fakts, ka baseinam nav jumta un tas atrodas zem klajas debess. Tas nozīmē, ka līdz ar vēju baseinā nonāk dažādi netīrumi, koku lapas, kukaiņi, putekļi un ziemā – sniegs. Baseinā sabirušās skujas un lapas ir nereti iemesls baseina filtra aizsporstošanai, kas rezultējas baseina ūdens attīrīšanas apturēšanā. Jumta neesamība virs baseina nozīmē arī to, ka baseina ūdens regulāri tiek pakļauts saules un lietus iedarbībai. Līdz ar to laikapstākļi būtiski ietekmē to, vai baseinu uz doto mirkli ir iespējams apmeklēt. Taču šai problēmai ir ļoti viegls risinājums – baseinu nojumes.

Kas ir baseinu nojume?

Baseina nojumes jeb tā saucamais baseina jumts ir speciāla no alumīnija veidota konstrukcija, kas noklāta ar polikarbonāta segumu. Nojume ir paredzēta baseina pasargāšanai no apkārtējās vides faktoriem. Tā tiek novietota uz speciālām sliedēm, kuras tiek uzstādītas gar baseina sāniem. Baseina jumtu ir viegli uzstādīt un nepieciešamības gadījumā to ir iespējams pabīdīt malā, lai baseins atrastos zem klajas debess. Nojume ļauj nosegt visu baseinu un izmantot to visu cauru gadu. Kā arī uzstādot baseina nojumi, baseina ūdens saulē neizgaro. Līdz ar to ūdens mazāk zaudē savu siltumu un ievērojami samazinās baseina ķīmijas patēriņš. Pie mums jūs varat iegādāties arī baseina pārklāja burbuļplēves. Tas ir makam ļoti izdevīgs risinājums un tas lieliski pilda savu galveno funkciju – nosedz baseinu un neļauj tajā nokļūt netīrumiem, kā arī nodrošina nelielu termo izolāciju, lai baseina ūdens būtu siltāks.

Mēs piedāvājam dažāda veida nojumes no labākajiem un atpazīstamākajiem zīmoliem. Pieejamas dažādu cenu kategoriju baseinu nojumes – budžeta klases un ekskluzīvas. Gan cenu kategoriju, gan izgatavošanas materiālu jūs varēsiet izvēlēties paši, atkarībā no savām vēlmēm un iecerēm.