Projektēšana

Konsultēsim par pareizu baseina, pirts vai jebkāda cita ūdens atpūtas un relaksācijas projekta izstrādi Jūsu īpašumā, kopīgi izveidojot īpaši Jums pielāgotu projektu, kurā iekļausim visas Jūsu vēlmes.

Ideja

Vēlaties rītu sākt ar atspirdzinošu peldi? Vai vakarā relaksēties džakuzī? Ziemā sasildīties saunā un mesties aukstā ūdens peldē? Jums ir ideja, mums ir risinājumi, kā to realizēt. 

Projekta izstrāde

Izstāstiet savi sapni vai ideju mums un mūsu komanda uzklausīs un piedāvās labākos risinājumus Jūsu mājas SPA ierīkošanai. Kopīgi ar Jums, Jūsu arhitektu, dizaineri un būvnieku izstrādāsim īpaši Jums sagatavotu projektu, kurā iekļausim visas jūsu vēlmes SPA zonas izveidei. 

Realizācija

Kad visi sagatavošanās darbi ir pabeigti seko darbs uz vietas Jūsu īpašumā. Mūsu meistari veic detaļu montāžu, aprīkojuma uzstādīšanu un elektroinstalācijas ierīkošanu. 

Pabeigts projekts

Arī pēc projekta pabeigšanas, palīdzēsim Jums rūpēties par mājas SPA un baseinu, vienmēr sniedzot vajadzīgo konsultāciju un ieteikumus, lai jūsu SPA un baseins kalpotu vēl ilgus gadus.

Baseinu un spa koncepciju iztrāde

Ikdienas steigā un darbos bieži aizmirstam parūpēties par sevi. Atpūta un laiks ar ģimeni paliek brīvdienām, bet visas rūpes darbdienām, jo saspringtajā ikdienā neatliek laika doties ārpus mājās, kur baudīt atpūtu un relaksāciju.

Tad kādēļ SPA apmeklējumu baudīt ik pa laikam, apmeklējot SPA centrus, ja ir iespēja ierīkot privātu SPA savās mājās? Privāts SPA pēc SPA koncepcijas izstrādes un tā realizēšanas paliek par viegli realizējamu mājās sastāvdaļu. Šāds mājas SPA ne tikai pievieno vērtību jūsu īpašumam, bet arī rada iespēju baudīt saunu vai pirti sev un ģimenei vēlamā laikā. Kā arī ļauj pievienot savai un bērnu ikdienai veselīgu peldi baseinā. Mūsu pieredzējušie speciālisti palīdzēs ar SPA koncepcijas izstrādi, lai arī kādi būtu jūsu sapņi, ieceres vai idejas.

Kā notiek koncepciju iztrāde?

Izstrādāt koncepciju savam SPA ir daudz vienkāršāk nekā varētu šķist sākumā. Viss sākas ar ideju, pārējo mēs realizēsim, piedāvāsim un atradīsim jums piemēroto risinājumu, kas atbildīs jūsu vajadzībām. Sadarbojamies ar augsta līmeņa ražotājiem no Itālijas, Somijas, Vācijas un Spānijas, kas gadu garumā ir pierādījuši sevi ārzemju tirgū un nav likuši vilties mūsu klientiem.

Mūsu komanda izstrādās koncepciju jūsu mājas SPA, neatkarīgi no tā, vai jūsu īpašums jau ir pabeigts un tā celšanas laikā jūs neierēķinājāt vietu saunai vai baseinam. Konsultēsim par pareiza baseina, pirts vai jebkāda cita ūdens atpūtas un relaksācijas izstrādi jūsu īpašumā, kopīgi izveidojot īpaši jums izgatavotu projektu, kurā iekļausim visas jūsu vēlmes.

SPA un baseinu apkope

Pēc kopīgas SPA koncepcijas izstrādes un uzstādīšanas jūsu mājoklī, mēs labprāt ar jums turpināsim sadarbību. Piedāvājam mājas SPA un baseinu apkopi jebkurā diennakts laikā. Vairāk par to jūs varat lasīt šeit. Kā arī palīdzēsim jums rūpēties par mājas SPA un baseinu, vienmēr sniedzot vajadzīgo konsultāciju un ieteikumus, lai jūsu SPA un baseins kalpotu vēl ilgus gadus. Pie mums atradīsiet arī vajadzīgos aksesuārus kopšanai un ikdienas uzturēšanai. Nodrošinām arī pilnu garantijas servisu, kā arī labāko pēcgarantijas servisu.

Mūsu realizētie projekti

Sadaļā mūsu darbi aicinām jūs iepazīties ar dažādiem mūsu realizētiem projektiem. Katrs no tiem kalpo citai nozarei un katrs ir ar citām prasībām un vajadzībām. Iespējams, pat esat apmeklējis kādu no mūsu pelbaseiniem vai saunām.

No ieceres līdz realizācijai ir viens zvans / e-pasts. Gaidīsim jūsu ziņu, lai kopīgi radītu perfektu atmosfēru jūsu mājās, vai īstenotu jūsu ieceri par komerc tipa baseina, ūdens atrakciju parka izveidi.