Pirtis

SIA SPA Servisa centrs piedāvā visu veidu pirtis un saunas. Gatavas āra pirtis, moduļu saunas un pārvietojamās pirtis. Veicam projektēšanu, uzstādīšana un montāžu.

Iekštelpu paneļu pirtis

Kalme ir iekštelpu paneļu pirts, ko var viegli salikt mājās vai dzīvokolī. To raksturo augstas kvalitāte materiāli, lielisks dizains un kvalitāte. Iespējams pielāgot jūsu telpas izmēriem. Iespējams aprīkot ar malkas vai elektrisko krāsni.

Gatavās pirtis ir ērts un ātrs risinājums tiem, kas vēlas baudīt pirts priekus savā mājā vai dārzā. Gatavās āra pirtis pie mums ir pieejamas dažādos izmēros, dizainos un sienas biezumos, un tās var pielāgot atbilstoši individuālajām vēlmēm. Pirtis ir izgatavotas no kvalitatīva koka materiāla, un tajās ir iekļauts viss nepieciešamais pirts apdarē. Gatavas pirtis piedāvā komfortu, veselību un relaksāciju par pieņemamu cenu.

Pārvietojamās pirtis ir pirts, kas var tikt nogādātas un uzstādītas jebkurā vietā, kur ir pieejama elektrība un ūdens. Tās ir kompaktas, viegli pārvietojamas un ātri uzkarsējamas. Pārvietojamās pirtis ir izgatavotas no kvalitatīviem koka materiāliem un var būt apaļas, ovālas vai garenas. Pārvietojamās pirtis ir lielisks veids, kā baudīt pirts priekus dabas klēpī vai ar draugiem un ģimeni.

Tvaika pirtis ir pirtis ar palielinātu mitrumu un mērenu temperatūru, kas ir labvēlīgas veselībai un relaksācijai. Tvaika pirtis var būt dažādu kultūru ietekmētas, piemēram, turku pirtis, hammami vai romiešu termas.